Blog

Flyboard a Olympijský park

U příležtosti konání Olympiády v Riu se poblíž Olympijského parku Lipno za podpory firmy Kitesport koná skvělá akce, kde si v kempu Jestřábí I. můžete vyzkoušet Flyboarding a zároveň fandit našim sportovcům v Brazílii!! Na nic nečekejte a pojeďte si s námi užít skvělou zábavu!!!

Flyboard, Hoverboard, Jetpack v Prešově

Minulý týden jsme se za podpory slovenské agentury KVAS zúčastnili oficiálního otevření přírodního koupaliště v Prešově.
Samozřejmě jsme předvedli show jak Flyboardu, Hoverboardu, tak i Jetpacku. Mimo jiné akci navštívila paní primátorka a několik slovenských televizí.

První mistrovství v ČR ve Flyboardingu

Dne 4.6.2016 proběhli první závody v ČR ve Flyboardingu, které jsme jako FLYBOARDS.CZ pořádali za podpory spol. Potya v lomu Bořená Hora.
Přijeli nás podpořit i dva zahraniční jezdci, jeden z Mexika a druhý z Francie. Závody se skvěle vydařili a po celý den vládla bezva atmosféra, kterou si užili jak jezdci tak i diváci.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.