Časté dotazy na Flyboard, Hoverboard, Jetpack

Na co se nás ptáte...

Jaké to je létat na Flyboardu, Hoverboardu, Jetpacku?

K dispozici jsou tři jedinečné pocity. Nejzajímavější je pocit beztíže. Jakmile se dostanete nad hladinu, dostaví se pocity levitace ve vzduchu, a budete potřebovat jen malé množství síly. Druhý úžasný pocit je z výšky, které dosáhnete velmi bezprostředně. Kromě nového pohledu na svět se budete cítit jako pán tvorstva! Třetí jedinečný pocit je naprosto úžasná svoboda pohybu. Jakmile se naučíte létat, můžete létat v jakémkoli směru, v jakékoliv výšce, a při jakékoliv rychlosti, který vám Flyboard, Hoverboard nebo Jetpack umožní.

Co se stane, když spadnu?

Když spadnete z výšky 0,5m, nebo 5 m, budete vstupovat do vody rychlostí nejméně 10 Km/h, ale všechny části bude zpomalovat odpor hadice. Plovací vesta, helma a neopren a další ochranné pomůcky vás ochrání. Rovněž je na blízku zkušený instruktor, který je v případě potřeby do 2 sekund u vás s potřebnou pomocí. Je důležité, aby jste byly během letu neustále v dostatečné vzdálenosti od skůtru!!!

Existují nějaké věkové omezení?

Na Hoverboard a Jetpack Vám musí být 15 let a více. Na Flyboard lze jít už od 10ti let.

Jaké předpoklady musím mít?

Musíte být průměrný plavec, aby jste se necítili nepříjemně. Neměli by jste mít strach z výšek – především u Flyboardu a Jetpacku. Základem je dobrý zdravotní stav a výhodou fyzická kondice. U Jetpacku není fyzička důležitá. U Hoverboardu mohou být výhodou zkušenosti ze surfu, snowboardu atp. Vyloučeny jsou osoby s jakýmkoli závažným onemocněním.

Vyžaduje Flyboard, Hoverboard, Jetpack hodně síly?

Jakmile jste na Flyboardu, Hoverboardu, Jetpacku ve vzduchu, existují pouze drobné pohyby nutné k ovládání a velká fyzická síla není nutná. Rovnováha a koordinace jsou mnohem důležitější než fyzické síly.

Co když nosím brýle nebo kontaktní čočky?

Na Flyboard, Hoverboard i Jetpack doporučujeme kontaktní čočky.

Jak dlouho trvá, než se naučím létat?

Jak rychle se létat naučíte, závisí hodně na Vaší ochotě přijímat nové věci, Vaší koordinaci pohybů a smyslu pro rovnováhu. Kvalifikovaný instruktor Vás může naučit létat bez cizí pomoci během pár vteřin, ale většinou to bude trvat o něco déle. I když někteří se naučí létat lépe, výše, nebo rychleji, než ostatní, každý bude mít fantastický zážitek z létání na první pokus. Skvělý pocit si odnese každý.

Jaké je omezení velikosti bot?

Ano, Flyboard i Hoverboard má univerzální velikost bot EU 38 - 47. Pro velikost 36+37, se mohou použít neoprénové ponožky.

Jak vysoko můžete letět?

až 10m na Flyboardu a Jetpacku, až 5m na Hoverboardu.

Jak dlouhá je hadice?

18 m

Jak rychle můžete letět nad vodou?

Flyboard - 10km/h, Jetpack – 20km/h, Hoverboard 30km/h.

Jaké je váhové omezení?

Omezení je rámcové do 110 kg. 

Od kdy je sezóna?

Létáme od začátku června do konce září soboty a neděle.

Při firemní akci, nebo při větším počtu zákázníků jakýkoliv den po dohodě.

OBJEDNAT

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.