Časté dotazy na Flyboard, Hoverboard, Jetpack

Na co se nás ptáte…

Jaké to je létat na Flyboardu, Hoverboardu, Jetpacku?

K dispozici jsou tři jedinečné pocity. Nejzajímavější je pocit beztíže. Jakmile se dostanete nad hladinu, dostaví se pocity levitace ve vzduchu, a budete potřebovat jen malé množství síly. Druhý úžasný pocit je z výšky, které dosáhnete velmi bezprostředně. Kromě nového pohledu na svět se budete cítit jako pán tvorstva! Třetí jedinečný pocit je naprosto úžasná svoboda pohybu. Jakmile se naučíte létat, můžete létat v jakémkoli směru, v jakékoliv výšce, a při jakékoliv rychlosti, který vám Flyboard, Hoverboard nebo Jetpack umožní.

Co se stane, když spadnu?

Když spadnete z výšky 0,5m, nebo 5 m, budete vstupovat do vody rychlostí nejméně 10 Km/h, ale všechny části bude zpomalovat odpor hadice. Plovací vesta, helma a neopren a další ochranné pomůcky vás ochrání. Rovněž je na blízku zkušený instruktor, který je v případě potřeby do 2 sekund u vás s potřebnou pomocí. Je důležité, aby jste byly během letu neustále v dostatečné vzdálenosti od skůtru!!!

Existují nějaké věkové omezení?

Na Hoverboard a Jetpack Vám musí být 15 let a více. Na Flyboard lze jít už od 10ti let.

Jaké předpoklady musím mít?

Musíte být průměrný plavec, aby jste se necítili nepříjemně. Neměli by jste mít strach z výšek – především u Flyboardu a Jetpacku. Základem je dobrý zdravotní stav a výhodou fyzická kondice. U Jetpacku není fyzička důležitá. U Hoverboardu mohou být výhodou zkušenosti ze surfu, snowboardu atp. Vyloučeny jsou osoby s jakýmkoli závažným onemocněním.

Vyžaduje Flyboard, Hoverboard, Jetpack hodně síly?

Jakmile jste na Flyboardu, HoverboarduJetpacku ve vzduchu, existují pouze drobné pohyby nutné k ovládání a velká fyzická síla není nutná. Rovnováha a koordinace jsou mnohem důležitější než fyzické síly.

Co když nosím brýle nebo kontaktní čočky?

Na Flyboard, Hoverboard i Jetpack doporučujeme kontaktní čočky.

Jak dlouho trvá, než se naučím létat?

Jak rychle se létat naučíte, závisí hodně na Vaší ochotě přijímat nové věci, Vaší koordinaci pohybů a smyslu pro rovnováhu. Kvalifikovaný instruktor Vás může naučit létat bez cizí pomoci během pár vteřin, ale většinou to bude trvat o něco déle. I když někteří se naučí létat lépe, výše, nebo rychleji, než ostatní, každý bude mít fantastický zážitek z létání na první pokus. Skvělý pocit si odnese každý.

Jaké je omezení velikosti bot?

Ano, Flyboard i Hoverboard má univerzální velikost bot EU 38 – 47. Pro velikost 36+37, se mohou použít neoprénové ponožky.

Jak vysoko můžete letět?

až 10m na Flyboardu a Jetpacku, až 5m na Hoverboardu.

Jak dlouhá je hadice?

18 m

Jak rychle můžete letět nad vodou?

Flyboard – 10km/h, Jetpack – 20km/h, Hoverboard 30km/h.

Jaké je váhové omezení?

Omezení je rámcové do 120 kg.

Od kdy je sezóna?

Létáme od začátku června do konce září soboty a neděle.

Při firemní akci, nebo při větším počtu zákázníků jakýkoliv den po dohodě.

O nás

Flyboard, Hoverboard, Jetpack půjčujeme na vodní nádrži ve Vraném nad Vltavou u Prahy - areál Lávka Park.

  

Kontakt

Vrané nad Vltavou u Prahy
Czech Republic
+420 607 253 898
info@flyboards.cz
www.flyboards.cz