Flyboarding je sport, který se dá provozovat téměř za každého počasí. Pomineme ale šílence z Norska, nebo severní Kanady, kteří si jdou jen tak pro zábavu zalétat i ve sněhu, ledu a mrazu a musejí před spuštěním celé soupravy na vodu otlouct led ze skútru a na vodě vytvořit v ledu díru. To je sice asi velká sranda, ale pro mě už je opravdu moc.

V našich podmínkách létáme od května do konce září, kdy je počasí relativně nejlepší a voda má nejpříznivější teplotu. Občas se ale stane, že počasí ani v létě nepřeje. Nebo je u nás na Vltavě voda na léto nepřirozeně studená. To holt ovlivnit nejde. Ale i s takovými rozmary počasí si poradíme. Na studenou vodu je neopren, který před chladem ochrání a pokud prší, nic a nikoho to v podstatě neomezuje. Letec je stejně ve vodě a mokrý, takže déšť ničemu nevadí. Jediný kdo se za těchto podmínek cítí nekomfortně, jsou diváci a fanoušci člověka užívající si zážitek.

Věc která nás může zastavit je ale bouřka, nebo silná průtrž mračen. Blesky mohou být pro letce na vodě životu nebezpečné a při průtrži se zas nemůže instruktor dostatečně soustředit, protože špatně vidí skrz padající vodu do očí a zároveň je to už i dost nepříjemné. Abych to celé uzavřel – létáme i za deště a věřte, že si to užijete úplně stejně, jako kdykoliv jindy. Záleží na přístupu, ale důležité je, že přeci nejsme z cukru !

O nás

Flyboard, Hoverboard, Jetpack půjčujeme na vodní nádrži ve Vraném nad Vltavou u Prahy - areál Lávka Park.

  

Kontakt

Vrané nad Vltavou u Prahy
Czech Republic
+420 607 253 898
info@flyboards.cz
www.flyboards.cz