Ubytování ve Vraném nad Vltavou

Lávka Park

ubytovani_Lávka

K dispozici je ubytovací zařízení hotelového typu s kapacitou 51 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení. Ubytování lze objednat telefonicky nebo e-mailem. Recepce se nachází v prostorách restaurace.

Penzion Kaskáda

ubytovani_Kaskada

Penzion se nachází přímo u Vranské přehrady, kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Doporučujeme i pro cyklovýlety a příjemné procházky.

Naši restauraci  a venkovní prostory s party stanem, je krom jiného možno rezervovat pro uzavřenou společnost – oslavy, svatby, firemní akce a jiné příležitosti. Pravidelně u nás hostují menší hudební seskupení a poskytujeme prostory pro kurzy a přednášky.

Kemp Matyáš

ubytovani_Matyas

Camp Matyáš se nachází v malebné krajině na břehu přehrady Vrané nad Vltavou jižně od Prahy. Ideální místo pro všechny, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během chvilky v Praze.

Služby, které poskytujeme, jsou na vysoké evropské úrovni. Camp Matyáš je oceněn 4 **** a je sledován a hodnocen kempovými kluby a cestovními kancelářemi.

O nás

Flyboard, Hoverboard, Jetpack půjčujeme na vodní nádrži ve Vraném nad Vltavou u Prahy - areál Lávka Park.

  

Kontakt

Vrané nad Vltavou u Prahy
Czech Republic
+420 607 253 898
info@flyboards.cz
www.flyboards.cz